Адрес: Рівненська область, Дубенський р-н

смт. Смига, вул. Заводська, 1

Тел. +38 067 396 91 20

+38 066 909 45 32

E-mail: drevmarket.ukrainian@gmail.com

Loading

Що таке штучний паркет


Штучний паркет — це класичне підлогове покриття, яке, на відміну від синтетичних покриттів для підлоги, завжди має попит незалежно від тенденцій моди. Сьогодні досить сильно змінилися уявлення про дизайн інтер'єру, з'явилося багато синтетичних матеріалів, здатних втілити в життя будь-які ідеї. Але штучний і художній паркет не втратили своєї актуальності завдяки своїм властивостям:
Термін експлуатації


Він в середньому становить 50-60 років, а при професійній та якіснії укладці штучний паркет може прослужити понад століття. За рахунок того, що планка повністю складається з натуральної деревини, штучний паркет можна неодноразово оновлювати за допомогою циклювання та шліфування. І після кожної процедури підлога набуває вигляду тільки що купленої.


Екологічність


Ми виробляємо паркет з деревини бука, ясеня, дуба, черешні, клену та бересту. Якість натуральної сировини переноситься і на паркетне покриття, завдяки чому підлога з штучного паркету має тепло і звукоізоляцію, не збирає пил, а також відмінно переносить коливання температури і вологості.


Фізичні характеристики


Довжина планки штучного паркету складає від 150 до 500 мм, ширина — від 40 до 70 мм, а товщина — від 15 до 22 мм. Для з'єднання один з одним планки по сторонам мають гребені та пази. Така система кріплення забезпечує міцне з'єднання планок між собою, завдяки чому вони не схильні до механічних впливів і зберігають свою цілісність протягом усього терміну використання.


Способи укладання

Ще одна вагома перевага штучного паркету полягає в можливості його укладання різноманітними візерунками та малюнками. Найбільш поширеною є укладання «ялинкою», «палубою» або «квадратом». Але в цілому дизайнерські рішення необмежені — штучний паркет укладають всілякими орнаментами, які перетворюють підлогу на справжній витвір мистецтва.