Адрес: Рівненська область, Дубенський р-н

смт. Смига, вул. Заводська, 1

Тел. +38 067 396 91 20

+38 066 909 45 32

E-mail: drevmarket.ukrainian@gmail.com

Loading

Сорти штучного паркету: Селект Натур Рустік

 Селект

СЕЛЕКТ - паркет високого класу без різких перепадів кольору, з прямою та хвилястою текстурою,сучки не допускаються.
Не допускаються сучки, шорсткості деревини і різного роду механічні пошкодження. Це найдорожчий сорт паркету, тому він відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом і високою зносостійкістю.

Натур


Натур — це вид паркету вищого сорту, що зберігає текстуру натурального дерева, хоча і в меншій мірі, ніж рустік. При його виготовленні не враховується розпил. Допускаються деякі шорсткості і сучки не більше 5 міліметрів.

У цього сорту паркету площина розрізу проходить по дотичній до річних шарів і видно «арочний» малюнок річних кілець. Розпил називається тангенціальним. Такий паркет володіє живою, яскравою і насиченою текстурою деревини. Допускаються перепади за кольором, живі сучки, нахил волокон. Механічні пошкодження не допускаються.

Рустік

Рустік — це вид паркету, який повністю зберігає натуральний малюнок деревини. Не враховується розпил деревини — він може бути будь-яким, як тангенціальним, так і поперечним. Тут допускаються сучки до 10 міліметрів. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших видів паркету. Рустік володіє високою міцністю і довговічністю, хоча і не відноситься до елітних.