Головна

 

 

 

 

Масивна Дошка Дуб

Виберіть масивну дошку, яка вам подобається, у нас сотні!

 

 

 

 

детальніше

 

 

 

 

Літні знижки для групових замовлень!

 

 

 

 

детальніше

Натуральна дерев’яна підлога

Ми можемо допомогти підібрати!

Індивідуальний підхід

Не дивлячись на наявність типових проектів,  ми враховуємо побажання замовників, обраний проект ми можемо доповнити під індивідуальне замовлення клієнта. Мінімальне замовлення від 5 м2.


Власне виробництво

Фахівці компанії Drevmarket  ретельно контролюють повний цикл виробництва паркету і масивної дошки – від закупівлі кругляка і його розпилювання до сортування паркету по сортам і упаковки.

Висока якість

Ми на 100% впевнені в якості нашої продукції і ця впевненість є запорукою нашого успіху. Вся наша продукція, торгової марки “Древмаркет”,  випускається вже  готовою для укладання.


Екологічно чиста підлога

Ми використовуємо екологічно чисту деревину. Сировина для її виробництва поставляється із Західних регіонів України.

Наша історія

Launched in 2001 by two young entrepreneurs with years of global experience and knowledge in the flooring business

Drevmarket  Flooring is here to provide you exceptional quality of oak flooring at unbelievably low prices at your doorstep! That’s what differentiates us from our competitors.

Наша продукція

Останні новини

 Відгуки

Коли я купив мій новий будинок у Києві, терміново потрібен ремонт. Отже, в процесі цього я наткнувся на тему, про яку я ніколи раніше не знав – а саме, який конкретний тип підлоги слід вибрати для кожної конкретної кімнати. Врешті-решт, я найняв цих хлопців, які допомогли мені !

Андрій Пушкар

Знайшов даного виробника в Google, привернув ціною. На мій запит прислали зразок потрібного мені варіанти  уклав угоду. Масивна дошка була доставлена висогкої якості без будь-яких недоліків.

Василь Голоб